Code Finder

Find the product codes you need by filtering from our whole product range.

Find Codes
Code Finder

iGuzzini Finland & Baltic Oy Yhteystiedot

Löydät meidät Vallilan Akselista osoitteesta Lemuntie 3-5, Helsinki. Tampereen Showroomin osoite on Satakunnankatu 14. Ota yhteyttä ja sovi esittelystä.

Ville Kinnunen - Project Manager, Domestic & Baltic
 Projektimyynti – Etelä- ja Pohjois-Suomi, Baltia
 040 350 5158 - ville.kinnunen@iguzzini.com

Nikolay Mikhaylov - Project manager
 Projektimyynti – Etelä-Suomi
 0400 137 046 - nikolay.mikhaylov@iguzzini.com

Antti Heiskanen - Project Sales & Lighting Specialist
 Projektimyynti – Etelä- ja Keski-Suomi
 040 701 2864 - antti.heiskanen@iguzzini.com

Jussi Syrjälä - Commercial Director
Projektimyynti – Pirkanmaa, Ahvenanmaa
 0400 107 999 - jussi.syrjala@iguzzini.com

Johannes Nieminen - Project Manager
Projektimyynti – Etelä-, Itä- ja Länsi-Suomi
 050 350 0146 - johannes.nieminen@iguzzini.com

Paula Terässalo - Project Coordinator
Tarjouslaskenta, toimitusajat
 040 542 3487 - paula.terassalo@iguzzini.com

Pirjo Kangasniemi -Sales Coordinator
Tarjouslaskenta, toimitusajat, laskutus
 040 560 0667 - pirjo.kangasniemi@iguzzini.com
 
Katri Flander - Finance & Operations Director
Talous, hallinto, HR, IT
 040 572 4213 - katri.flander@iguzzini.com